Dünya’ nın Annesinden Tavsiyeler -1

GQ2A9948 (Medium)Sevgili anneler,

Bebeklerde 5-7 ay arası en önemli dönemlerden.Bu aylarda katı mamaya geçiş,oturma ve emekleme çalışmaları,diş çıkarma ,ince ve kaba motor gelişimi ,farkındalık artması gibi değişiklikler yaşıyor bebeklerimiz.Tıpkı doğum fotoğrafları,yeni doğan ve bir yaş fotoğrafları gibi bu değişim anlarını yakalamak ve unutulmaz kılmak da çok önemli çünkü zamanın nasıl hızla geçtiğini fark edemiyoruz. Aşağıda Dünya nın gelişimi için takip ettiğim siteler var. Birde Babysensory ye gidiyoruz aile boyu 🙂 3-6 aylık sınıfına…Onun web sitesini de aşağıda bulabilirsiniz.
En iyi tavsiyeleri ise, çevremdeki tecrübeli anne kuzenlerden, anne arkadaşlardan alıyorum tabi.
Gelişimini takip ederken, bebeğimizin gelecekte bakacağı güzel anılarını da ihmal etmemek lazım.Biz o bakımdan biraz şanslıyız sanırım:) Özellikle meleklerimiz desteksiz oturmaya başladığında,artık albümler dolusu fotoğraf ve anı biriktirebilir hale geliyorlar. 1-12  aylık dönemi de fotoğrafsız geçirmemenizi tavsiye ederim. En azından cep telefonu ile çektiklerinizi mutlaka yedekleyin ya da baskı almaya çalışın. Aşağıda cep telefonu ile çekilen fotoğraflarınızın baskısını yapabileceğiniz bir web siteside paylaştım.
Bu anıları hep birlikte doğum fotoğrafçısı gulsahgencer’in studyosunda gerçekleştireceğimiz çekimlerle biriktirmek üzere sizleri bekliyoruz:)
Gülsün
Dünya ‘nın Annesi

http://www.babycenter.com/
http://www.whattoexpect.com/what-to-expect/landing-page.aspx
http://www.whattoexpect.com/what-to-expect/landing-page.aspx
http://www.babysensory.com.tr/tr/ClassDetails/turkey
https://www.sosyopix.com/

This entry was posted in Blog.

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*